ms ▾
Buat kunci
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

https://api.openrouterapipricing.com/v1uncensored

Jana kunci API tanpa sensor anda

Mula menguji integrasi LLM anda serta-merta dengan $0.50 kredit percubaan.

Teruskan dengan Google

atau dengan e-mel

Sekurang-kurangnya 8 aksara

Tiada kad diperlukan. Baki percubaan digunakan secara automatik.

Kunci API Anda

Simpan ini dengan selamat. Pemilikan kunci ini membolehkan orang lain menguras dana anda.

URL Asas:
Model:
Baki: $
Permintaan:

Akses Segera

Terima kunci API anda serta-merta selepas pendaftaran tanpa menunggu pengesahan.

Pembayaran Crypto

Isi semula dengan USDT atau USDC untuk peningkatan kredit bonus pada setiap deposit.

Tiada Kejutan

Bayar hanya untuk token yang digunakan dengan ralat dan penolakan dikenakan kos sifar.

Integrasi Mudah

Gunakan SDK OpenAI standard dengan mengemas kini URL asas dan kunci anda.

Proses Penetapan

Daftar dengan Selamat

Masukkan e-mel dan kata laluan anda atau teruskan dengan Google bagi mencipta akaun.

Terima Kunci Anda

Kunci API anda muncul di skrin serta-merta dan sedia untuk disalin.

Mula Mengkod

Salin kunci dan URL asas ke dalam klien anda untuk mula membuat permintaan.

Apa yang anda dapat dengan model uncensored

Gunakan kunci untuk mengakses hujung sambungan khusus yang melayani satu model bahasa besar tanpa sensor. API menyokong parameter piawai seperti suhu dan top_p, ditambah pemanggilan fungsi dan mod JSON. Anda mendapatkan jendela konteks 100,000 token dengan respons penstriman melalui SSE. Ini adalah perkhidmatan chat-completions tulen; tiada ciri pengekstrakan atau penjanaan imej untuk diuruskan. Model menjawab tanpa penolakan kandungan untuk penggunaan dewasa yang sah.

Cara bil dan percubaan berfungsi

Setiap akaun baharu menerima kredit percubaan bernilai $0.50 yang sah selama 7 hari. Apabila percubaan tamat, anda boleh menambah baki menggunakan kripto. Kredit tidak pernah luput dan ditolak secara tepat berdasarkan penggunaan token sebenar. Ralat dan penolakan adalah percuma, jadi anda hanya membayar untuk output yang berjaya.

Soalan biasa

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Apa yang berlaku apabila kredit percubaan tamat?

Kredit percubaan anda tamat tempoh selepas 7 hari, tetapi akaun anda kekal aktif. Anda boleh menambah baki dengan crypto untuk terus menggunakan API. Kredit pra-dibayar sedia ada tidak pernah tamat tempoh, jadi anda boleh menggunakannya bila anda perlukan.

Bagaimana cara menggantikan kunci yang bocor?

Jana kunci baharu di papan pemuka, yang menggantikan yang lama serta-merta. Anda hanya boleh mempunyai satu kunci aktif per akaun. Gunakan halaman Sokongan jika anda memerlukan bantuan dengan isu khusus akaun.

Apakah harga API OpenRouter untuk model ini?

Harga kami ialah $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output. Ini adalah telus dan dikenakan tegas berdasarkan penggunaan tanpa langganan. Anda boleh membandingkan ini terus dengan penyedia lain untuk melihat perbezaan kos.