ms ▾
Buat kunci
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

https://api.openrouterapipricing.com/v1uncensored

Alternatif API Tanpa Sensor

Penetapan harga api OpenRouter: alternatif tanpa sensor

Dapatkan LLM tanpa sensor melalui API serasi OpenAI tulen. Bayar hanya $0.15 bagi setiap 1M token input dengan model harga API openrouter yang telus kami.

Buat kunciLihat dokumentasi

  • Tetingkap konteks 100,000 token
  • Isi semula crypto dari $20
  • Tiada yuran langganan selamanya

Uji dengan satu panggilan

curl https://api.openrouterapipricing.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "get me the price per token for the largest model"}]
  }'
$0.15per 1M token input
$0.50Token output / 1 juta
100,000konteks token
$0.50kredit percubaan
300permintaan setiap minit

Ciri termasuk

Model tanpa sensor tunggal

Jalankan satu model API tanpa sensor khusus tanpa kerumitan laluan vendor berbilang.

Serasi dengan OpenAI

Masukkan ke dalam SDK sedia ada dengan menukar base_url dan kunci API.

Penghantaran berstrim dengan SSE

Terima token secara masa nyata dan lacak penggunaan dalam chunk akhir.

Sokongan pemanggilan fungsi

Gunakan alat, tool_choice, dan json_object untuk output data terstruktur.

Kredit tanpa luput

Token prabayar tidak lupat selamanya dan ralat tidak dikenakan sebarang caj.

Pembayaran crypto mudah

Isi semula melalui USDT atau USDC dengan kredit bonus pada jumlah yang lebih besar.

Proses Penetapan

Daftar serta-merta

Buat akaun dengan Google atau e-mel dalam beberapa saat.

Dapatkan kunci anda

Terima kunci API aktif tunggal anda serta-merta pada papan pemuka.

Mula menjana

Hantar permintaan ke hujung titik chat-completions dan terima teks.

Projek komuniti

Chatbot bervolume tinggi

Hantar respons uncensored untuk aplikasi niche dewasa atau tanpa had.

Pengecapan penyelidikan

Analisis konteks besar tanpa penolakan kandungan untuk keselamatan atau fiksyen.

Aliran kerja ejen

Integrasikan output JSON dan panggilan fungsi yang boleh dipercayai ke dalam ejen anda.

Projek sensitif kos

Elakkan yuran bulanan dan bayar secara ketat untuk penggunaan token sebenar.

DeepSeek, Ollama, dan Poe: Apa yang sebenarnya ditanya oleh pembangun

Penambahan harga OpenRouter dan beban kerja Ollama sering membesarkan kos berbanding penghosan langsung. Sistem mata Poe mewujudkan penetapan harga yang kabur yang jarang sepadan dengan penggunaan token yang tepat. Pembekal kerap mengubah kadar untuk model seperti DeepSeek atau Qwen, jadi anda mesti mengesahkan nombor semasa. Kami menawarkan satu model tanpa sensor pada $0.15 per juta token input tanpa langganan. Ini menghilangkan kompleksiti perutean dan memastikan pembilasan yang telus dan boleh diramal untuk beban kerja inferensi bervolume tinggi.

Senarai semak 6 langkah untuk memilih penyedia tidak disensor

Sahkan penyedia anda mengenakan caj secara ketat untuk penggunaan token sebenar tanpa langganan atau markup tersembunyi.

  1. Keserasian Titik Akhir: Sahkan bahawa perkhidmatan menggunakan piawai /v1/chat/completions untuk migrasi SDK yang mudah.
  2. Nisbah Input/Output: Pastikan token input diberi harga dengan munakal; banyak penghala menaikkan kos ini.
  3. Tetingkap konteks: Semak jika had menyokong prompt terbesar anda tanpa pemotongan.
  4. Dasar penolakan: Sahkan kandungan dewasa yang sah dibenarkan dan tidak disekat secara senyap.
  5. Fleksibiliti pembayaran: Pilih penyedia yang menerima kriptokoin untuk privasi dan akses global.
  6. Penanganan ralat: Sahkan bahawa permintaan yang gagal tidak menelan kredit pra-dibayar anda.

perbandingan harga API OpenRouter: kes penggunaan konkrit

API tanpa sensor kami mengenakan caj $0.15 bagi setiap juta token input dan $0.50 bagi setiap juta token output, menghapuskan markup pengaliran kompleks.

  • Pengecapanan bervolume tinggi: Baki pra-bayar tidak luput tarikh, mengurangkan beban jangka panjang.
  • Beban kerja niche: Alirkan melalui SSE dengan penjejakan penggunaan token masa nyata.
  • Penjanaan tanpa sekatan: Satu model mengendalikan topik NSFW dan kontroversi tanpa yuran penolakan.

Contoh kos yang telah dikira: Aritmetik token dan penjimatan

Kos token yang jelas

Pricing API tanpa sensor anda berskala secara ketat mengikut penggunaan. Permintaan input 10k dan output 1k menelan kos $0.0015 ditambah $0.0005, berjumlah $0.002. Pembangun berisipadu tinggi menjimatkan dengan ketara kerana ralat kekal percuma. Kredit pra-bayar tidak luput, jadi dana yang tidak digunakan kekal untuk keperluan inferens masa hadapan. Model ini menghapuskan pembaziran langganan sambil memastikan anda hanya membayar untuk penggunaan token sebenar.

Migrasi dari OpenAI atau OpenRouter dalam tiga langkah

Tukar kod klien anda ke hujung sambungan tanpa sensor kami dalam masa beberapa minit. Kemas kini base_url anda ke HTTPS://api.openrouterapipricing.com/v1 dan tukar ID model kepada "uncensored." Itu sahaja yang perlu anda lakukan untuk mula menjana teks tanpa penolakan.

Langkah-langkah

  1. Jana kunci melalui Google atau e-mel.
  2. Masukkan kunci ke dalam konfigurasi SDK sedia ada anda.
  3. Hantar permintaan ke yang sama chat/completions endpoint.

Penstriman, mod JSON, dan alat berfungsi seperti yang diharapkan. Infrastruktur anda kekal sama.

Cara ia berfungsi: Dari pendaftaran hingga token pertama

Buat akaun anda serta-merta melalui Google atau e-mel untuk menerima kunci API anda serta-merta. Tambah baki pra-dibayar menggunakan USDT atau USDC untuk mula. Hantar permintaan pertama anda ke hujung /v1/chat/completions. Terima output teks tanpa penolakan kandungan. Mula menjana kandungan tanpa sensor dalam beberapa minit.

Soalan biasa

Berapakah harga API OpenRouter untuk model tanpa sensor?

API tanpa sensor kami mengenakan caj $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output. Ralat dan penolakan menelan kos sifar. Struktur telus ini menghapuskan yuran tersembunyi, menjadikannya ideal untuk pembangun yang mencari bil berasaskan penggunaan yang boleh diramal untuk beban kerja bot chat NSFW.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Kaedah pembayaran manakah yang diterima untuk penambahan baki?

Kami menerima USDT (TRC20) dan USDC (Base) sahaja. Baki tambah minimum berkisar antara $20 hingga $500.

Bolehkah saya menggunakan SDK OpenAI standard dengan API ini?

Ya. endpoint kami sepenuhnya serasi dengan OpenAI, menyokong parameter standard seperti suhu dan top_p. Anda hanya perlu mengemas kini base_url anda ke pelayan kami. Ini membolehkan migrasi lancar dari OpenRouter atau OpenAI tanpa menulis semula kod klien atau logik integrasi anda.

Apakah tetingkap konteks maksimum untuk permintaan?

Model ini menyokong tetingkap konteks 100,000 token untuk input dan output yang digabungkan. Walau bagaimanapun, output maksimum per permintaan disekat pada 16,000 token. Keseimbangan ini membolehkan pengekalan konteks yang mendalam sambil mengekalkan penggunaan token yang cekap untuk tugas penjanaan teks tanpa had bervolume tinggi.

Adakah prompt digunakan untuk melatih model?

Tidak. Prompt anda tidak digunakan untuk latihan. Kami mengutamakan privasi dengan mengekalkan data inferens berasingan daripada peningkatan model. Ini memastikan kandungan NSFW milik sendiri atau sensitif anda kekal peribadi, menangani kebimbangan biasa antara pembangun yang menggunakan perkhidmatan ini untuk aplikasi komersial.

Dapatkan kunci anda sekarang

Daftar, ambil kunci, dan arahkan klien anda ke endpoint kami. Itu sahaja.

Buat kunci